© 2021r. transportczesci.pl

k-projekty.pl - Strony internetowe Piła

Transport części samochodowych 

Usługi kurierskie

Transport towarów wartościowych 

Piła, Bydgoszcz, Zielona Góra, Stargard, Szczecin

i cały kraj... 

tel.:+ +48 508 233 669

e-mail: biuro@transportczesci.pl

ul. Rodakowskiego 21, 64-920 Piła

 

Zapraszamy na:  

KONTAKT

Usługi kurierskie realizujemy w miejscowości Zielona Góra, Gorzów Wlkp, Poznań i wiele innych..

Usługi kurierskie w naszej firmie to codzienność. Praktycznie każdego dnia dostarczamy paczki od naszych klientów pod wskazane adresy i czynimy to przede wszystkim sprawnie, z zachowaniem najlepszej jakości, a do tego w bardzo konkurencyjnych cenach rynkowych. Realizujemy przewóz paczek w każdym mieści, miasteczku czy wsi w Polsce. Odbieramy paczki z Zielonej Góry, Poznania, Nowego Tomyśla, Krakowa czy nawet Białegostoku. Dla nas nie ma znaczenia skąd pochodzi nasz klient, zawsze jesteśmy na czas. 

Jaki jest cennik usług kurierskich w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim ? 

Wystarczy wejść w naszą zakładkę cennik na stronie internetowej i tam już praktycznie wszystkiego się Państwo dowiedzą. Co jest najważniejsze : u nas przesyłki nie muszą być zapakowane w standardowych wymiarach ! Przewozimy praktycznie wszystko od części do aut, rowerów, antyków, towarów wartościowych po standardowe paczki. Przyjmujemy paczki w niestandardowych wymiarach co czyni niewiele firm na rynku. 

Którego kuriera wybrać w Zielonej Górze ? Szybka przesyłka w Zielonej Górze i Poznaniu ? 

Oczywiście wybór jest prosty wybieramy transportczesci.pl Choć nasza nazwa przede wszystkim wskazuje na transport części samochodowych to zapewniamy Państwa, że przewozimy praktycznie wszystko. Usługi kurierskie świadczymy na wysokim poziomie, a przede wszystkim oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, o ile nie najlepsze w stosunku to jakości transportu. 

 

24 listopada 2021

Usługi kurierskie Zielona Góra